Як зорієнтуватися в мобільних телефонах

Archives for Sony Ericsson category

Компанія Sony Ericsson і американський оператор стільникового зв’язка T-Mobile USA уклали угоду про випуск на початку вересня 2008 р. на ринок США мобільного телефону Sony Ericsson TM506. Для Sony Ericsson це перший телефон, що підтримує частоти в діапазонах 1710-1755 і 2110-2155 Мгц.
Це так званий спектр AWS (Advanced Wireless Services), призначений у США для мобільного широкополосного доступу й інших просунутих бездротових сервісів. Але, крім цього спектра TM506 може працювати в трьох GSM-діапазонах (850/1800/1900 Мгц).
Sony Ericsson уже не перший рік намагається закріпитися на ринку США, але успіхів у цій справі поки мало. У всякому разі, що предыдет прем’єра мобильника від Sony Ericsson у мережі T-Mobile USA відбулася в 2004 р. Так що нинішня угода можна вважати великою перемогою. Завдяки йому Sony Ericsson у потенціалі може одержати більше 31 млн користувачів.

Як повідомляється в прес-релізі Sony Ericsson, стільниковий телефон TM506, що має стильний компактний корпус-розкладачку підтримує технології GRPS, EDGE, UMTS і HSDPA, а також можливість мобільного широкополосного доступу в Інтернет в 3G-мережі T-Mobile. Він оснащений 2-мегапиксельной камерою, знімною картою пам’яті Memory Stick Micro, модулями GPS і Bluetooth. У комплект поставки входить цілий набір програмних додатків, у тому числі аудио- і видеоплееры, програми для відправлення фотографій, відеороликів і звичайних листів електронної пошти. Для навігаційних функцій використається програма TeleNav Navigator.

TM506

TM506

Інші параметри специфікації TM506 виглядають у такий спосіб:
- розміри корпуса 94х48х17 мм
- вага 96 м (разом з батареєю)
- час роботи в режимі очікування до 250 годин в GSM- і в UMTS-мережах.

Компанія Sony Ericsson, уже традиційно, представила спеціальну версію мобільного телефону, що буде допомагати популярному персонажеві Джеймсу Бонду в новому фільмі «Квант милосердя» (Quantum of Solace).

Цього разу була обрана модель C902 Titanium (у цей момент немає зображень), що буде виконана в сріблистому кольорі із предустановленными тематичними темами, шпалерами, іграми, а також відеозаписами з інтерв’ю акторів і знімальним процесом.

Якщо ж не обертати уваги на новий колір і набір додаткового контента, користувач одержить усе той же Sony Ericsson C902 без яких-небудь змін. У продаж апарат надійде ближче до виходу фільму, і буде продаватися протягом обмеженого періоду часу, приблизно, по більше високій ціні чим оригінальна модель.

Sony Ericsson C902 з камерою на 5 Мп

C902 — третій апарат Sony Ericsson з камерою на 5 Мп після торішнього K850i. Це ж і самий тонкий апарат з подібним модулем. Додайте металевий корпус, і ми одержуємо конкурента Samsung U900 Soul.

Ринок камерофонов вступив зараз у новою для себе фазу — після швидкого нарощування мегапикселей, нарешті-те почалося шліфування якості зйомки й огранювання оправи для цього самого модуля в 5 Мп. Більше даного значення в масових моделях не зустрічається, а для Windows Mobile і зовсім максимум зупинився на 3.2 Мп. Зрозуміло, ніхто не скасовував виключення — там 10 Мп, тут 12 Мп і т.д. Однак ми зараз говоримо саме про реальних гравців ринку, які далі 5 Мп не квапляться. За минулий рік з моменту появи Nokia N95 (саме його, а не нишевый LG KG920 можна вважати першим масовим камерофоном класу hi-end) виробники придумали масу потрібних і не дуже функцій. Наприклад, фокусування на особі з’явилася й в Samsung, і в Sony Ericsson. Остання навіть впровадила в G900 фокусування пальцем у довільному місці зображення на екрані.

Sony Ericsson C902

Sony Ericsson C902

Паралельно численним хитруванням у софте компанії пропонують і нові варіанти камерофонов у цілому. Наприклад, LG випустила Viewty — досить популярний апарат з більшим сенсорним екраном, теж з 5Мп. Аналогічно надійшов Samsung, представивши модель F490. З’явилися навіть имиджевые в тім або іншому ступені апарати з таким же модулем, у першу чергу пригадується U900 Soul від того ж Samsung. Уперше 5 Мп камерофон виявився не тільки функціональним, але й приємним ока, а також соответствующе дорогим. Своєрідна відповідь готовить Sony Ericsson моделлю C902 — тонким моноблоком з металевим корпусом. Схоже, з «великої» п’ятірки не вступила в гонку 5 Мп тільки Motorola, але й вона найближчим часом представить спільний проект із Kodak — модель ZN5.

C902 -третій апарат Sony Ericsson з 5 Мп камерою й самий тонкий апарат у цьому класі на ринку. Торішній K850i не можна назвати вдалим виходом концерну на ринок топових камерофонов, що підтверджують продажу. Незважаючи на инновационность і високий рівень потенційної лояльності після успіху K790i/K800i і особливо K750i, дана модель не виправдала очікувань дуже багатьох. У підсумку компанія з’їхала на п’яте місце за підсумками останнього фінансового звіту, поступившись LG. З новою лінійкою прем’єр у шведо-японского альянсу є всі шанси повернути втрачені позиції — тих же камерофонов з 5 Мп модулем відразу два: крім C902, у той же час з’явиться смартфон G900, що ми докладно розглядали в минулому номері, порівнюючи якість зйомки з Nokia N82.

Дизайн новинки при всієї її имиджевости максимально нейтральний. Це стриманий моноблок двох розцвічень — доступні червоний і чорний варіанти. Невелика товщина, і правда, красить C902 — раніше 5 Мп камеру в настільки тонкому корпусі було складно собі представити. Апарат затяжкий через металеві вставки, але це тільки в плюс — рішення відчувається солідніше в руці, відразу робить враження, сталь задньої частини приємно холодить руку. Покриття й матеріали високої якості, зборка також не підводить. Практичність псує тільки глянсова вставка під зсувною панеллю камери, що дряпається в ході експлуатації. Сподіваємося, до виходу апарата в роздріб виробник щось придумає із цим, наприклад, збільшить зазор.

Габарити й вага середні, а товщина зокрема, як відзначалося, і зовсім мінімальна. У підсумку апарат відмінно лежить у руці. Ребристість торців сприяє втриманню. А от елементи розчарували. Клавіатура має кнопки каскадної орієнтації, отчого на них натискати не дуже звично, через тиждень і навіть два відчуття не проходить. Крім того, підсвічування нерівномірна в значній мірі — у темряві лівий ряд цифр майже не видно, доводиться натискати наосліп по пам’яті. Друга неприємність у галузі елементів — це качелька гучності. Вона сполучена по функціях з регулюванням зума й відповідно до цього розташована праворуч унизу, отчого якось використати неї для зміни гучності під час розмови проблематично.

Інші елементи реалізовані коректно, але і їхнє число мінімально — це двопозиційна кнопка спуска праворуч і интерфейсный рознімання ліворуч. Останній служить також аудиовыходом, окремий 3.5 мм на корпусі компанія SE реалізувала поки тільки в XPERIA X1, що з’явиться в продажі не раніше осіни. Слот розширення має «гарячу» заміну, але неповноцінну — прийде знімати задню кришку. Її кріплення досить неоднозначне. Ледве нижче від її також позаду розташований динамік, але звук несильно спотворюється, коли апарат лежить на якійсь поверхні. Навпаки, C902 демонструє дуже голосний дзвінок, пропустити виклик майже неможливо.

Симетрично динаміку зверху від кришки традиційно розташовується об’єктив камери, але рішення його незвичайне через тонкість апарата — це панель, що зрушується, що ніяк не виступає на загальному рівні. Отут є як мінуси, так і плюси. Список останніх очевидний, у першу чергу це чесні 11 мм без хитрувань виміру в певних частинах звуження, чим балувався Samsung. Недолік, крім вищезгаданої непрактичності в частині подряпин, — це ще й маркость, як відбитками пальців, так і пилом, що забивається. Моменти некритичні, але загальне враження від цікавого задуму псують. Крім того, спалах отут застосований светодиодная, а не ксенонова, що менш ефективно.

Ще однією інновацією SE касаемо C902 є дублювання програмних функцій камери светодиодами у два ряди активних іконок з боків екрана, усього вісім штук — Режим, Умови, Таймер, Спалах, Фокусування, Галерея, Фото, Відео. При натисканні ярлик плавно з’їжджає в смужку інструментів, а телефон підтверджує дія вібрацією, усе реалізовано дуже приємно. На нашу думку, саме в такому виді повинні використатися сенсори в телефонах. Ідею ситуативних трафаретів на свій лад реалізувала Motorola у тім же ZN5, але отут вийшло вдаліше. Сенсори не мішаються, а лише виступають альтернативою для швидкого доступу до найбільш затребуваних функцій, дуже розумно. Випадкові натискання мінімальні, ми з такою проблемою не зштовхнулися, адже при закритій панелі камери светодиоды неактивні, що сигналізується відсутністю їхнього підсвічування.

Камера — ключова особливість нового Cyber-shot нарівні з имиджевым виконанням. Як відзначалося, в апарат установлений потужний модуль на 5 Мп із автофокусом. Максимальний дозвіл фото — 2592 x 1944, а от відео як і раніше не вражає, це скромні 320 x 240 (QVGA). Інтерфейс зручний, користуватися камерою завдяки йому досить приємно — у числі іншого є гарні ефекти меню. Настроювання достатні, без претензій. Доступний 16-картный цифровий зум. У наявності Photo fix (автокорректировка знятого без комп’ютера) і BestPic (серійна зйомка 9 кадрів для вибору кращого). Якість зйомки гарне, але на тлі конкурентів воно трохи уступає, навіть Samsung U900 Soul спереду, не говорячи вже про Nokia. Що добре вдається SE, так це макро, як і раніше, взагалі ж, — ми навіть спеціально приводимо приклади роботи C902 у цьому режимі окремо. У цьому фіни відстають, включаючи навіть хвалений N82.

Екран моделі зовсім невеликий, усього 2” по діагоналі. Зате якість на висоті — висока яскравість, відмінна контрастність і кути огляду, насичена передача кольору. На сонце дисплей поводиться добре за рахунок дзеркальної підкладки. Є присутнім датчик освітленості, що може автоматично міняти рівень яскравості залежно від обставин. Пам’яті в C902 досить багато — 160 Мб, плюс слот розширення M2 (карта в комплект не входить). Убудованого GPS ні, зате в програмному наборі традиційно присутні Location services на чолі з Google Maps.
Інтерфейси комунікації типові, Sony Ericsson як і раніше використає фірмовий Fast-port, є присутнім повноцінна підтримка Mass Storage як для карти пам’яті, так і для убудованої пам’яті. Бездротовий зв’язок забезпечується за допомогою убудованого модуля Bluetooth 2.0 + EDR з підтримкою A2DP. Апарат розрахований на чотири діапазони GSM, у наявності сумісність із EDGE. Підтримується UMTS і HSDPA. Є убудований FM-тюнер. Реалізація останнього традиційно на високому рівні, вона аналогічна іншим трубкам SE. Система харчування З902 ґрунтується на акумуляторі ємністю 930 мач. Наші тести показують приблизно 2-3 дня при звичайному навантаженні — дуже гарний рівень, навіть ледве краще K850i.

Програмно сюрпризів ні, використається платформа A200 (як у тім же K850i, наприклад). Ключовою її особливістю є медиагалерея з підтримкою убудованого в C902 датчика руху, що надає широкі можливості по роботі із графікою, музикою, відео й т.д. Наприклад, композиції можна сортувати по настрої, а зняті фото завдяки убудованому цьому самому сенсору самі повертаються з вертикальної орієнтації в горизонтальну й назад, коштує вам тільки відповідно повернути корпус. Датчик також використається, наприклад, в іграх. Відзначимо можливість медиагалереи додавати фото й відео в блоги, супроводжувати слайд^-шоу світловими ефектами (по образі й подобі K850i присутні переливи підсвічування клавіатури — у такт музиці, наприклад), публікувати коментарі й потім здійснювати пошук по них і т.д.
Незважаючи на приналежність C902 до серії Cyber-shot, є в моделі й відмінний плеер. В іншому також повний порядок — зокрема, доступні до 5000 імен у контакт-книзі й до 1000 текстових повідомлень. Навряд чи подібної ємності комусь не вистачить. А от реалізація Java неоднозначна — швидкодія середнє, зате підтримуються тривимірні профілі й навіть Java Platform 8 (JP-8). Ми вже описували не раз A200, так що докладніше зупинятися не буде, відзначимо лише, що це сама потужна проприетарная ОС нарівні з S40 5th Edition від Nokia. Безсумнівний плюс C902 на тлі того ж U900 Soul з менш функціональною й зручною софт-платформой, що в Samsung поки відстає.

На українському ринку Sony Ericsson C902 з’явиться в червні за ціною близько 19000 рублів, що робить модель сильною пропозицією у своєму класі. Найближчий Samsung U900 Soul має трохи іншу аудиторію за рахунок розсувного форми-фактора, але виразно перетинається зі шведо-японской новинкою, маючи також имиджевый статус у сполученні з 5 Мп камерою. Він буде популярніше завдяки активному просуванню корейської компанії, однак потенційно класичний моноблок, звичайно, більше нейтральний. Навряд чи модель поб’є рекорди продажів через високу ціну, але буде добре затребувана, безсумнівно. У сполученні з G900 в SE нарешті-те вибудовується повноцінне портфолио топових камерофонов, виробник поступово вертається в сегмент, хоч і із запізненням.

Думка

C902 — третій 5 Мп апарат Sony Ericsson після K850i і самий тонкий апарат на ринку з таким модулем камери. Це имиджевая трубка зі сталевими вставками й високою ціною — по суті, прямий конкурент Samsung U900 Soul через позиціонування, незважаючи на розходження форм-факторів. В SE вийшло гідне продовження не занадто популярного K850i, що напевно зацікавить аудиторію більше, ніж попередник.

Співробітники французького журналу про мобільні технології MobiFrance представили оригінальний концерт мобільного телефону, виконаний у вигляді ні багато, ні мало Ейфелевої вежі. Даний пристрій, доступне поки лише на малюнках, присвячено до Дня незалежності Франції й одержало назву French Luxury (FL).

Sony Ericsson

Sony Ericsson

Що цікаво, на лицьовій панелі концепту присутній логотип японо-шведської компанії Sony Ericsson; чому дизайнери не домовилися про використання французького бренда Sagem, під яким також випускаються мобільні телефони, залишається загадкою.

Відомо, що Sony Ericsson French Luxury обладнано 7,2-мегапиксельной камерою, стереодинамиками, розташованими на бічних гранях корпуса й величезним сенсорним OLED-екраном, за допомогою якого й виробляється керування пристроєм. Крім того, на лицьовій панелі FL помітна лицьова камера для відеотелефонії — отже, апарат підтримує роботу в мережах третього покоління.

Ніякої інформації про зразкову вартість нового мобільного телефону на даний момент немає. Більше того, поки невідомо, чи буде він взагалі випускатися — такого роду концепти вкрай рідко витримують шлях від ескізу до серійного пристрою.

Sony Ericsson R300 Radio — радіо на борті

Sony Ericsson R300 RadioДуже зручно в телефоні мати радіо, але, на жаль, ця функція в затребуваних моделях апаратів — додаткова. Добре б іти по вулиці й уловлювати знайомі AM-, і FM-хвилі. Компанія Sony Ericsson тої ж думки, тому навесні цього року аматори мобільного зв’язку одержали сюрприз — Sony Ericsson R300 Radio. Дизайнери внесли свою лепту — при розмірах 101?46×12 мм його вага становить усього лише — 75 м, тим більше, що екран гарантує сучасний стандарт. Зручне розташування клавіш відповідає телефонам Sony Ericsson з невеликим виправленням — є додаткові клавіші, щоб у будь-який момент уловлювати радіостанції, що полюбилися
Такі кольори, як металлик, чорний, самі прийнятні на ринку мобільних телефонів.
Динаміки, які вмонтовані в модель, дають можливість користувачеві слухати радіо, як з навушниками, так і без них, що не погіршує якість звучання. Сподобалася пісня, будь ласка, можеш за допомогою 8 Мб убудованої пам’яті записати її собі. Єдине — цей телефон не гарантує якість зображення, тому що фотокамера на 0,3 Мп.

Sony Ericsson R300 Radio
Акумуляторна батарея Li-Ion дозволяє в режимі розмов бути до 9 годин, 400 годин — відповідно режимі очікування.
Sony Ericsson R300 Radio має при собі також: Bluetooth, USB, убудований модем, підтримка стандарту передачі даних GPRS 10. А з іншими достоїнствами моделі ви можете познайомитися при безпосередньому контакті.

Sony Ericsson W760

Sony Ericsson W760 Rocky Silver по заявах компанії є одним з перших апаратів серії Walkman з підтримкою трьох діапазонів мереж GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 і UMTS/HSDPA 850/1900/2100.

Апарат буде випускатися в 3 колірних варіаціях (червоний, чорний, сірий). Модель виконана у формі-факторі слайдера з якісного пластику, приємним на дотик. І до того ж поверхня досить стійка кизнашиванию.
Як і всі сучасні телефони Sony Ericsson W760 має убудований GPS приймач, FM-радіо з RDS, інтерфейси бездротового зв’язку Bluetooth (із профілем A2DP) і проводовый USB, 3.2-мп камеру, що робить відмінні знімки й два убудованих звукових динаміки, хоча можна підключити й навушники.

Телефону оснащений 40 мб пам’яті і їсти можливість розширити її за допомогою карт пам’яті Memory Stick Micro (M2).

Sony Ericsson W760
Основні технічні характеристики Sony-Ericsson W760

Характеристики Sony-Ericsson W760
Стандарт зв’язку: GSM 1800, GSM 1900, GSM 850, GSM 900, HSDPA
Час розмови: 9 ч
Час очікування: 400 ч
Антена: убудована
Стандартна батарея: Li-Ion мач
Тип корпуса: розсувний
Дисплей Sony-Ericsson W760i
Тип: 2.2-дюймовий, TFT, 256000 квітів, 240х320 пикселей
Підсвічування: є
Звук Sony-Ericsson W760i
Виброзвонок: є
Поліфонія: 64-тональна
Безшумний виклик: є
Гучномовний зв’язок: є
Завантаження мелодій: є
Мелодії: є
Додатково: MP3, AAC файли як мелодія
Керування дзвінками Sony-Ericsson W760i
Автодозвон: є
Утримання дзвінка: є
Конференц-зв’язок: є
Переадресація дзвінк: є
Визначення номера: є
Голосовий набір: є
Додатково: журнал останніх дзвінків: автоматичне запам’ятовування останніх 30 прийнятих/набраних/пропущених викликів
Інтерфейс Sony-Ericsson W760i
Регулятор гучності: є
Прискорений набір номера: є
Профілі, що набудовуються: є
Органайзер Sony-Ericsson W760i
Годинники: є
Будильник: є
Календар: є
Калькулятор: є
Клавіатура Sony-Ericsson W760i
Підсвічування: є
Блокування: є
T9: є
Передача даних Sony-Ericsson W760i
SMS: є
MMS: є
GPRS: Class 10 (4+1/3+2 slots)
WAP: 2.0
Bluetooth: є
Зв’язок із ПК: є
E-Mail: є
IrDA: немає
HSCSD: немає
EDGE: є
Додатково: NetFront™, USB Interface
xHTML-браузер: є
HTML-браузер: є
Особливості Sony-Ericsson W760i
Гри: є
MP3-плеер: MP3, AAC
Цифрова камера: 3.2 мегапикселя, дозвіл 2048х1536
Flash-пам’ять: MMCmicro
Відео: можливість сьемки або перегляду
FM-приймач: є
Java-додатка: MIDP 2.0
У записів: 1000
Пам’ять: 40 Мб
Використання карт пам’яті Memory Stick Micro (M2): 1 Гб
Підтримка GPS: є
Push To Talk: є
Додатково: RSS-ридер, підтримка мобільних мереж третього покоління (3G), редактор зображень

Побачивши вперше телефон ви й не зрозумієте що перед вами смартфон — звичайний телефон з непоганим екраном, але можливості даної моделі зовсім не прості, а втім подивитеся характеристики, а потім вуж овпечатлениях.
Sony Ericsson G900
Технічні характеристики Sony Ericsson G900
Рік випуску: 2008
Пам’ять: 160 Мб
Тип карт пам’яті: підтримує Memory Stick Micro (M2)
Операційна система Sony Ericsson G900
ОС: Symbian OS
GSM:
GSM 900
GSM 1800
GSM 1900
3G:
WCDMA
WCDMA — версія: UMTS 2100
Корпус Sony Ericsson G900
Висота, мм: 106
Ширина, мм: 49
Товщина, мм: 13
Вага, м: 99
Кольору: темно-червоний або темно-коричневий із чорними вставками
Тип корпуса: моноблок
Антена: убудована
Основний дисплей Sony Ericsson G900
Тип дисплея: TFT
Сенсорний дисплей
Розмір, буд.: 2.4
Дозвіл буд.: 240*320
Кількість квітів: 262144
Керування Sony Ericsson G900
Стилус
Хард-кнопки
Цифрова клавіатура
Джойстик
Акумулятор, батарея Sony Ericsson G900
Тип батареї: Li-ion
Час розмови, ч.: 12
Час очікування, ч.: 380
Повідомлення Sony Ericsson G900
SMS
MMS
Додатка й мультимедиа Sony Ericsson G900
FM-радіо
Особливості FM: є RDS
Аудио плеер
Особливості Аудио: MP3/AAC
Java
Версія Java: MIDP 2.0
Видео-плеер
Особливості видео-плеера: MPEG4
Органайзер
Голосові функції Sony Ericsson G900
Диктофон
Голосовий набір
Голосний зв’язок
Поліфонічний динамік
Можливості поліфонії: 64
Виброзвонок
Камера Sony Ericsson G900
Фото^-камера:
Дозвіл камери, Мп: 5.0
Опис камери: максимальний дозвіл 2592х1944, 3х цифровий зум
Додаткова камера:
Інтернет Sony Ericsson G900
WAP
Версія WAP: 2.0
Browser
HTML (Opera), RSS reader
E-mail-клієнт
Опис E-mail: IMAP4, POP3, SMTP
Передача інтернет даних Sony Ericsson G900
GPRS
Версія GPRS: class 10
Передача даних Sony Ericsson G900
USB
Версія USB: 2.0
Bluetooth
Версія Bluetooth: 2.0
Bluetooth: A2DP
WiFi
Версія WiFi: 802.11 b/g
Убудований модем

Отже як видно з характеристик що пристрій представляє із себе моноблок, з більшим екраном тфт. Корпус із високої якості пластику, що приємний на дотик, і телефон сидить, або лежить у руці як улитий.

Екран в G900 відображає всі покладені кольори, і якщо дивитися під прямим кутом, до всі добре видно навіть при яскравому сонячному висвітленні, але під кутом картинка міняється й ставати менш яркою й насиченої.

Добре виконане підсвічування клавіатури й у сутінках відносно комфортно працювати на клавіатурі.

Ліворуч, на бічній поверхні смартфона розташоване гніздо для стилуса. Сам стилус розкладний телескоп, ледве покороче звичайного, але дискомфорту не відчувається.

Апарат постачений 5-мп камерою, що може робити знімки відмінної якості.

Завдяки потужному процесору (AMR9, 180Мгц) і великому об’єму пам’яті ОЗУ (160 Мб), всі запущені програми виконуються швидко. Відкриття об’ємних файлів (наприклад, PDF або офісних) також проходить швидко.

Підводячи підсумки можна впевнено затверджувати, що з G900 компанії Sony Ericsson удалося створити якісний, простій у використанні, зручний, приємний зовні смартфон.

Давно очікувана модель новинки мобільного телефону від відомої компанії Sony Ericsson з назвою G900 з 2 червня доступна для покупців у Росії по відносно низькій ціні $680. Дана модель, насамперед, цікава тим що оснащується сенсорним дисплеєм, 5 Мп (ого) камерою з купою приємних функцій: автофокус, функцією серійної зйомки й автоматичною панорамною зйомкою. Даний телефон також оснащений інтуїтивно зрозумілої навіть для дитини функцією миттєвого обміну повідомленнями. На клавіатурі нового мобільного телефонв G900 є спеціальні клавіші для створення повідомлень і заміток.
У загальному телефон виправдує ті гроші які ви повинні за нього, на жаль, заплатити. Звичайно буде дуже добре, якщо є хтось хто зможе його вам подарувати


 

Мобільні новини

Ми ради вас вітати на сайті, який присвячено новітнім мобільним розробкам. Тут щодня публікуються мобільні новини, новини мобільних телефонів і зв'язку, мобільні телефони, каталог мобільних телефонів, ціни, відгуки, новинки поліфонічні мелодії, кольорові картинки, java ігри, секрети телефонів, відправка SMS

Корисні ресурси

-- end footer -->